Nga Zidane tek Ramos, shikoni ndërhyrjet më të ashpra dhe më të shëmtuara në historinë e futbollit (FOTO LAJM)

Ka shumë kampionë që do mbeten përgjithmonë në historinë e futbollit. Por edhe ata gabojnë për ndërhyrjet e rënda që i kanë shkaktuar kundërshtarit në fushën e lojës. Nga Zidane te Kupa e Botes, e deri tek Ramos qe demtoi Salan ne Ligen e Kampioneve. Le ti shohim së bashku në këtë galeri ndëryhyrjet më të ashpra që kan ndodhur në futboll, shkruan Albeu.com.
Shtuar më 24/01/2019, ora 14:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori