Ngec Reali i Madridit
Real Madrid
Reali i Madridit nuk ka shkuar më shumë se barazimi 0-0 në ndeshjen kundër modestëvë të Levantes. Djemtë e Mourinhos nuk kanë zhvilluar një ndeshje të kënaqshme duke dalë të pakënaqur me atë çka kanë marrë në këtë takim.

Pas këtij barazimi ekipi i Merengues shkon në kuotën e 11 pikëve dhe rrezikon kryesimin e klasifikimit në rast se fitojnë Barcelona dhe Valencia.

Shtuar më 25/09/2010, ora 23:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori