Ngjashmëria Vermaelen-Law, temë në rrjetet sociale (FOTO LAJM)

Jude Law
Pëlqej
Një prej temave më të diskutuara pas zyrtarizimit të Thomas Vermaelen nga Arsenal te Barcelona ka qënë ngjashmëria e madhe fizike me aktorin britanik Jude Law.

Law, 41 vjeç, është një prej aktoreve më popullorë në Angli dhe ka qënë kandidat për Oscar në vitin 1999 dhe 2003. /albeu.com/

Shtuar më 10/08/2014, ora 10:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori