Nis hyrja e tifozëve kuqezi në stadiumin e Lionit (FOTO LAJM)

Teksa jemi më pak se 3 orë para ndeshjes së fundit në Grupin A mes Rumanisë dhe Shqipërisë, ka nisur hyrja e tifozëve në stadiumin e Lionit.

Kapaciteti i këtij stadium është 60 mijë fansa, ndërkohë që mes tyre piten të jenë 20 mijë shqiptarë. /albeu.com/
Shtuar më 19/06/2016, ora 18:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori