Nis me gol supersfida Partizani-Teuta, Telushi spektakolar (VIDEO)
Partizani e nis mjaft mirë ndeshjen ndaj Teutës në Selman Stërmasi. Skuadra e Gegës realizoi në minutën e 6 falë një goditje dënimi luhet shkurt nga Asani dhe Telushi godet menjëherë, duke mposhtur portierin Hidi. Një supergol nga mesfushori i "Demave", që tregon formën e shkëlqyer që po kalon këtë sezon.
Shtuar më 17/03/2019, ora 17:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori