Nis sfida Skënderbeu-Teuta, atmosferë e vakët në stadium

Po luhet në Korçë sfida mes Skënderbeut dhe Teutës e vlefshme për javën e 15-të të Kategorisë Superiore.

Një përballje tepër interesante, teksa kapiteni legjendar, Bledi Shkëmbi, do të jetë mysafir, në qytetin e tij të lindjes për tu përballur me skuadrën që shkroi historinë. /albeu.com/

Shtuar më 01/12/2018, ora 17:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori