Nis vrullshëm ndeshja, dy gola për 15 minuta
Ukraina ka shënuar golin e parë në ndeshjen mes saj dhe Shqipërisë.

Të dyja skuadrat e nisën mjaft mirë ndeshjen, por se një gabim në mbrojtje i kushtoi tepër Shqipërisë.

Pas 10 minutave lojë Ukraina kaloi në avantazh me gol të Stepanenkos.

Por se as 5 minuta më vonë Sadiku barazoi shifrat duke shënuar për 1:1.

Ndeshja po luhet fort nga të dyja ekipet, ndërsa nuk mungon as tifozëria e flaktë. /Albeu.com/
Shtuar më 03/06/2016, ora 20:44
Kuq e zi
e Premte 3 Qershor 2016, Ora 21:01
10 ukrainas me te zëshem se gjithe stadiumi me shqiptar!!!
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori