Nis vrullshëm Skënderbeu-Yong Boys, zvicërjanët rrënqethin Elbasanin
Pëlqej
Ka nisur vrullshëm ndeshja mes Skëndërbeut të Korçës dhe zvicërjanëve të Young Boys për fazën e grupeve të Europa League.

Kanë qenë zvicërjanët ata që kanë provuar për herë të parë në portën e Shehit, por pa rezultat.

Ekipet

Skënderbeu: Shehi, Vangjeli, Jashanica, Aliti, Mici, Muzaka, Lilaj, Xhejms, Gavazaj, Sahiti, Soue
Trajner: Ilir Daja

Jang Bojs: Von Ballmos, Byrki, Von Bergen, Vytriç, Jos, Abisher, Sanogo, Sulejmani, Shik, Asale, Moumi Ngamaleu
Trajner: Adi Hyter


Shtuar më 28/09/2017, ora 21:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori