Nishani në Francë dhe Rama në Vlorë për ndeshjen
Për të ndjekur ndeshjen Francë-Shqipëri, në shkallët e stadiumit të Marsejës do të jetë edhe presidenti Bujar Nishani, ndërkohë kryeministri Rama do të shkojë në qytetin e Vlorës për të ndjekur këtë sfidë.

Rama ishte në Francë në ndeshjen e parë të kombëtares shqiptare përballë Zvicrës.

Në fund të asaj ndeshje, ish-kryeministri Berisha e konsideroi Ramën si tersin e kombëtares për humbjen. /albeu.com/

Shtuar më 15/06/2016, ora 17:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori