Një bishë tek Juventus, Douglas Costa tërheq vëmendjen e Mourinhos
Douglas Costa ka bërë një përshtypje të mirë tek Juventus, duke kontribuar me tre gola dhe shtatë asistime në 35 ndeshje konkurruese këtë sezon dhe kjo ka bërë që Mourinho të vihet pas tij.

Mediumi anglez Daily Mirror pretendon se Manchester United po përpiqet të nënshkruajë Douglas Costa nga Juventusi për 45 milionë euro, por ai nuk është në shitje.

Kroati i Interit, Ivan Perisic, por edhe Williani i Chelseat janë futbollistët tjerë që admirohet nga Mourinho./albeu.com/
Shtuar më 25/03/2018, ora 09:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori