Një dëshirë e Chelseat bën gati valixhet, ai po vjen...
Tiemoue Bakayoko ka dhënë shenja se lëvizja e tij tek Chelseas është bërë pothuajse pasi pëlqen një shëndijë në mediat sociale.

Mesfushori i Monakos ka qenë i lidhur me një kalim 35 million paundësh në Stamford Bridge gjatë gjithë verës, raporton football.london.

Bakayoko ka lënë disa lëkundje në mediat sociale rreth destinacionit të tij të mundshëm dhe tifozët e bluve janë duke u gëzuar, përcjell Albeu.com.

Historia e tij e fundit në Instagram duket se i tregoi atij lamtumirën ndaj kolegëve të tij në Monaco që ishin në kompleksin e trajnimit të klubit dhe madje ai u ndaluan për një fotografi me menaxherin Leonardo Jardim.

Kjo sipas football.london duket se është përgatitja e lamturirës së Bakayoko me klubin dhe shokët e klubit. /albeu.com/
Shtuar më 05/07/2017, ora 10:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori