Një ditë do të drejtoj në Bundesligë
Siç është shprehur në një deklaratë për shtyp, trajneri portugez i Real Madridit, Jose Mourinho dëshiron që një ditë të bëhet pjesë e futbollit gjerman.

Mediat spanjolle raportojnë se ish-trajneri i Chelseat, Interit edhe sezonin e ardhshme do të jetë nën drejtimin e madrilenëve dhe më pas do të shkojë në Premier League angleze ku me shumë mundësi do të drejtojë një prej tre klubeve: Chelsea, Manchester United ose Manchester City. /albeu.com/
Shtuar më 11/04/2012, ora 09:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori