"Një ditë shumë e trishtuar për të gjithë", Messi reagon pas vdekjes së Maradonës
"Një ditë shumë e trishtuar për të gjithë", ka shkruar Messi për vdekjen e Diego Armando Maradonës.

Legjenda argjentinase ka ndërruar jetë në moshën 60 vjeçare, pas një arresti kardiak.

"Një ditë shumë e trishtuar për të gjithë argjentinasit dhe për futbollin. Ai na lë por nuk largohet, sepse Diego është i përjetshëm", ka shkruar Messi.

2Unë i kujtoj të gjitha momentet e bukura të jetuara me të dhe do të doja të përfitoja nga rasti për të dërguar ngushëllimet e mia për të gjithë familjen dhe miqtë e tij"./
Shtuar më 25/11/2020, ora 19:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori