Një djalosh kërkon të godasë arbitrin (VIDEO)
Nuk reshtin së ndodhuri çuditë në kontinentin e largët të Azisë ku në një ndeshje futbolli arbitri është bërë shenjestër e një sulmi nga një djalosh i cili është futur në fushë.

Një djalosh i ri nuk ishte dakort me mirmbajtjen e ndeshjes dhe për të ndërhyrë është futur në fushën e lojës ku ka dashur të sulmojë arbitrin kryesor por ky i fundit i është shmangur sulmit të tij.

Por gjithçka përfundoi pa pasoja dhe djaloshi i ri u ndalua nga policia. /albeu.com/

Shikoni Videon:


<param name="movie" value="http://embed.break.com/MjA3NDM5NA==">param><param name="allowScriptAccess" value="always">param><embed src="http://embed.break.com/MjA3NDM5NA==" type="application/x-shockwave-flash" allowScriptAccess=always width="480" height="376">embed>
http://sports.break.com/kid-storms-field-and-chases-referee" target="_blank">EMBED-Kid Storms Field And Chases Referee - Watch more http://www.break.com" target="_blank">free videos
Shtuar më 26/06/2011, ora 16:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori