E FUNDIT/ Super super Kumbulla! Shqiptari realizon supergol me Romën (VIDEO)
Një gol i dhuruar (VIDEO)
Mbrojtësi kthen topin pas tek portieri pa e parë lëvizjen e këtij të fundit dhe ja rezultati. Topi i cili kalon sipër kokës së portierit bie në këmbët e sulmuesitPueblaskampionati meksikan, i cili nuk e ka pasur të vështirë të shënojë me portë bosh. /albeu.com/
Shtuar më 06/05/2013, ora 12:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori