Pëson aksident në Tiranë Albin Kurti (FOTO LAJM)
Shfrytëzo rastin, hotelet në Spanjë 10.000 euro nata për finalen
Madridi do të pres finalen e Ligës së Kampionëve në mes të Liverpoolit dhe Tottenhamit.

Spanjollët e kanë shfrytëzuar në maksimum këtë mundësi duke i rritur çmimet e hoteleve.

Një natë në mbrëmjen e finaleve kushton deri në 10.000 euro në një nga hotelet e Madridit. /albeu.com/
Shtuar më 14/05/2019, ora 23:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori