Një lokal në Serbi ofron ulje për klientët nëse pëson gol Shqipëria
Kombëtarja serbe nuk do të marrë pjesë në Europianin që starton të premten e ardhshme, por kjo nuk do të thotë që serbët nuk janë të interesuar se çfarë do të ndodhë nga data 10 qershor deri më 10 korrik në Francë.

Sidomos vëmendje të veçantë do të ketë në datat 11, 15 dhe 19 qershor kur do të luajë ndeshjet kombëtarja që i la jashtë këtij kompeticioni, Shqipëria.

Një lokal në Beograd ka bërë një ofertë mjaft interesante duke i ftuar tifozët që ndeshjet e Shqipërisë t’i shohin bashkë.
Lokali ofron 5% ulje për çdo gol që do të pësojë Shqipëria dhe Kroacia, ndërsa vodka falas për të gjithë në rast se Europianin do ta fitojë Rusia.
Shtuar më 02/06/2016, ora 09:20
Ilir
e Enjte 2 Qershor 2016, Ora 09:37
Dhe blow job Nese foton shqiperia a po!!!'
Dhe kur jep goll
Hehehe
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori