Një provë e vërtetë për Interin, vjen nesër
Inter deri më tani po zhgënjen tifozët e tij me ndërhyrjet në merkato. Pavarësisht kësaj ziklatërit janë në negociata me disa lojtarë dhe po ashtu disa janë emra të mëdhenj, kryefjala mbetet Angel Di Maria.

Por zikaltërit me lojtarët aktual do të duhet ta prvojë veten nesër në orën 13:30 kundër Bayern Munich. Pavarësisht se mbetet njëmiqësore ziklatërit do të duhet të tregojnë formën aktuale që disponojnë, përcjell Albeu.com.

Inter do të provojë të bëjë atë që Milan bëri. /albeu.com/
Shtuar më 26/07/2017, ora 11:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori