Një super-ekip i gjithi falas (FOTO LAJM)

SIRIGU - PSG
Ka shumë futbollistë cilësorë të cilëve iu skadon kontrata me klubet aktuale gjatë vitit 2015. Disa janë shumë pranë rinovimit, ndërsa të tjerët mund të ndryshojnë skuadër gjatë merkatove të ardhshme.

Redaksia e sportit pranë Portalit Albeu ka stiluar Top 11 e këtyre lojtarëve, një ekip të cilin do e donte çdo klub dhe tifozeri, duke i shtuar nga pas pas edhe emra të tjerë të njohur.

Klubet duhet të nxitojnë: ti shesin në kohë që mos i humbasin me parametra zero dhe të tjerët për ti afruar me parametra zero. /albeu.com/
Shtuar më 03/01/2015, ora 11:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori