Një tjetër galaktik ikën nga Real-i pasi Ronaldos dhe hezitimit të Modriç
Pëlqej
Pas largimit të Cristiano Ronaldos dhe Kovacic, Theo Hernandez është largimi i tretë nga Real Madrid.

Mbrojtësi 20-vjeçar do të bashkohet me Real Socedad në huazim një vjeçar.

Lajmi është konfirmuar nga Sociedad.

Në njoftim thuhet se mbrojtësi francez ka arritur marrëveshje me klubin dhe ka kaluar vizitat mjeksore, prezantimi do të bëhet në ditët në vazhdim.

Mbrojtësi u transferua nga Atletico sezonin e kaluar për 24 milion euro.
Shtuar më 10/08/2018, ora 17:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori