Një tjetër lojtar largohet nga Seria A në drejtim të Premier League
Koulibaly mund të largohet nga Napoli.

Sipas Calciomercato, Kalidou Koulibaly është shumë pranë nënshkrimit për Liverpoolin. Jurgen Klopp ka kërkuar nga drejtuesit e tij të nënshkruajnë me e Napolit, përcjell Albeu.com.

Fotbolli italian në këtë merkato po pëson një boshatisje të madhe ku i vetmi mik për të huajt mbete Milan i cili ka arritur të nënshkruajë me disa lojtarë. Roma është akoma një market ku të tjerët të zgjedhin dhe Inter me Juventusin që spo kanë ndërmend të zgjohen. /albeu.com/
Shtuar më 07/07/2017, ora 09:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori