Një tjetër yll mund të lërë Borusia Dortmund
Manchester United, Chelsea dhe Arsenal janë të interesuara për shërbimet e grekut të Borusia Dortmund, Sokratis.

Lojtari ka treguar një formë konstante në ndeshjet e tij me Dortmundin.

Forma e mirë dhe qëndrueshmëria e lojës së tij kanë bërë që tre klube të mëdha nga Anglia të interesohen për të. /albeu.com/
Shtuar më 13/06/2017, ora 19:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori