Një urim special nga Lenjani për ditëlindjen e Canës
Pëlqej
Mesfushori i Nantes, Ermir Lenjani, ka bërë një urim special për kapitenin Cana, në ditëlidjen e 32-të.

“Urime ditëlindjen kapiten, u bëfsh 100 vjeç dhe edhe më shumë suksese në jetë", shkruan Lenjani duke postuar foton më poshtë. /albeu.com/

Shtuar më 27/07/2016, ora 16:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori