Njëra më e bukur se tjetra, njihuni me 10 shtetet me tifozet më tërheqëse në botë (FOTO LAJM)

Gjermania
Tifozët janë ndoshta pjesa më emocionuese e sportit, e sidomos futbollit.

Herë pas here lojtarët kanë insistuar se nuk do të ishin asgjë pa tifozët e tyre. Pasioni dhe devotshmërisë që tifozët sjellin në lojë nuk krahasohet me asgjë shkruan albeu.com.

Dhe kur flasim për tifozët femra, atmosferastadium bëhet më interesante me praninë e tyre.

Ato shtojnë shkëlqimin në sport me veshjet e tyre të personalizuara dhe më e rëndësishmja bukurinë e tyre. /albeu.com/
Shtuar më 06/06/2020, ora 10:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori