Njihuni me iranianin që i dërgoi 23 gra duke u shtirur se ishte Messi (FOTO LAJM)

Në Iran është një burrë që ngjason me Lionel Messin dhe, si pasojë, ai është përpjekur ta shfrytëzojë këtë ngjashmëri në dukje me futbollistin legjendar për t’i joshur gratë.

Reza Parastesh, njeriu që në pamje ngjan me Messin, thuhet se ka shkuar në shtrat me 23 gra, dhe veprimet e tij janë denoncuar nga autoritetet, transmeton Gazeta Express.

E gjitha nisi para dy vjetëve, kur babai i tij i kishte kërkuar të fotografohej në fanellën e Messit në Barcelonë.
Shtuar më 26/06/2019, ora 10:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori