Ëngjëll i Victoria Secret, kjo është modelja shqiptare më e bukur në planet (FOTO LAJM)

Tika Camaj është ndër femrat më të lakmuara shqiptare.

Një bukuri e veçantë e cila ka “pushtuar” pasarelat e ndryshme në mbarë botën. Ajo është një ndër modelet e Victoria Secret dhe është e aftë që të ngre temperaturat në çdo kohë. shkruan Albeu.com

Tiki Camaj ka një karrierë për tu admiruar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Disa muaj më parë ajo ka kurorëzuar lidhjen me David Silvermanin. Hobi i saj është sporti dhe më parë është marë me Taekëondo. Tika Camaj cilësohet si një ndër shqiptaret më të bukura në planet. /albeu.com/
Shtuar më 13/10/2018, ora 11:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori