Njihuni me super femrën e ushtrisë amerikane që ka pasion armët (FOTO LAJM)

Lauren Young është një femër mjaft e veçantë pasi ka një pasion të madh për armët. Bukuroshja amerikane është pjesë e ushtrisë amerikane që nga viti 2011 deri në 2012 në Afganistan.

Tashmë ajo studion për psikologji në Universitetin e Nevada-Reno. Gjithsesi ajo nuk i harron armët teksa në faqen e saj në Instagram ka me qindra foto dhe video, madje duke bërë dhe stërvitje.

E pyetur nga revista "Maxim" nëse është vrasëse, Young është shprehur se i ka vetëm pasion dhe pëlqen që të luajë me armët./albeu.com/
Shtuar më 05/04/2017, ora 10:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori