Njihuni me talentin e ri që do të bëhet shumë shpejt i Barcelonës
Pëlqej
Sipas “Mundo Deportivo”, Barcelona pritet të nënshkruajë me 18-vjeçarin e Watfordit, Juan Camilo Hernandez.

Talenti është i huazuar te Huesca në Segunda Division, ku ka shënuar 11 gola deri tani këtë sezon.Pjekuria e tij para porte ka bërë që gjiganti spanjoll të interesohet për shërbimet e tij.

Lojtari me nofkën “Cucho”, ka një karton rreth 25 milionë euro dhe është shumë i pëlqyer nga Ernesto Valverde. /albeu.com/
Shtuar më 14/02/2018, ora 13:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori