Sekreti i Piatek është e dashura e tij Pauliana (FOTO LAJM)

Pëlqej
Sulmuesi i Genoas Kriztozof Piatek është njeriu më i përfolur në merkaton e janarit teksa kërkohet nga shumë klube të mëdha, ku Milani është favorite kryesor për shërbimet e tij, shkruan Albeu.com.


Por sekreti formës të mirë që po kalon Piatek ku ka shënuar 13 gola është Paulina e dashura e Polakut. Ata të dy duken mjaft të dashuruar dhe kjo është një nga arsyet që Piatek është në formë/
Shtuar më 18/01/2019, ora 14:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori