Njihuni me të dashurën seksi të sulmuesit të Interit (FOTO LAJM)

Ai po mrekullon Italinë, teksa ajo tifozët e saj.

Bëhet fjalë për të dashurën e sulmuesit të Interit, Pinamonti, i cili duket se jashtë fushe di si ta gjej golin. Nicole Confortin, bukuroshja seksi e Pinamontit ka mahnitur rrjetet sociale me format e saj bombastike.

Brenda pak kohësh fotot e saj morën shumë pëlqime, ndërsa Pinamonti, së bashku me kombëtaren U-20 të Italisë po presin të zbulojnë emrin e kundërshtarit të çerekfinales së Kupës së Botës, ku do të sfidojë njëren prej Argjentinës dhe Malit.
Shtuar më 16/06/2019, ora 22:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori