Nëna e Ronaldos shpërtheu në lot në Bernabeu (VIDEO)
Nëna e Cristiano Ronaldos nuk është përmbajtur nga emocionet në “Santiago Bernabeu”, ku CR7 prezantoi Topin e katërt të Artë në karrierë.

Nëna e Ronaldos, Dolores dos Santos Aveiro, është parë duke qarë kur Cristiano po e prezantonte Topin e katërt të Artë në prani të mijëra shikuesve dhe legjendave të “Los Blancos” si Figo, Gento, Ronaldo, Owen e Zidane.

Për më tepër shikoni videon mësipër./Albeu.com/

Shtuar më 07/01/2017, ora 21:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori