Norwich kalon në avantazh përballë Manchester City (VIDEO)
Norwich City ka befasuar ‘qytetarët’ në minutën e 18’ me McLean pas ekzekutimit të një goditje nga këndi.

Miqtë kanë dhe shumë minuta për të kthyer rezultatin dhe për të vazhduar për të ndjekur nga pas Liverpoolin.
Shtuar më 14/09/2019, ora 19:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori