Nostalgji, goli historik i Maradonës (video)
Albeu.com
Shikoni edhe një herë golin e shënuar me dorë të yllit të futbollit Diego Maradona në ndeshjen kundër Anglisë në Kupën Botërore Meksika 1986. Ndiqni videon dhe kujtoni edhe një herë atë moment...
Shtuar më 10/06/2006, ora 15:12
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori