Nostalgjia, Neville zbulon koleksionin e yjeve (FOTO LAJM)

Ronaldo (Brazil)
Gary Neville është ndjerë shumë nostalgjik mëngjesin e kësaj të shtune teksa ka nxjerrë nga sirtari i tij uniformat e kundërshtarëve të tij dhe jo vetëm gjatë karrierës së tij futbollistike. Ish futbollisti i Manchester United dhe kombëtares së Anglisë ka publikuar në llogarinë e tij në Twitter 10 uniformat që kundërshtarët i kanë dhënë atij para dhe pas ndeshjeve.

Në listë është fanella e Ronaldo Fenomenit, Roberto Baggios si dhe ajo e kapitenit Paolo Maldini, i cili i ka lënë edhe një dedikim. /albeu.com/
Shtuar më 15/02/2014, ora 16:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori