Notat e lojtarëve në ndeshjen Real - Espanyol (FOTO)

Real Madridi arriti të fitojë dhe ndeshjen e radhës në La Liga kundër Espanyolit me rezultat 2-0.

Dy golat në këtë takim u shënuan nga Isco (30’, 71’). Pas spanjollit ai që vlen të përmendet për paraqitjen e mirë është Cristiano Ronaldo, i cili përveç asistimit te goli i parë, bëri një takim shumë të mirë.

Luka Modric ishte njëri i mesfushës, ashtu si Sergio Ramos në mbrojte. /albeu.com/

Shtuar më 02/10/2017, ora 11:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori