Notat e ndeshjes Angli-Rusi
Anglia dhe Rusia pak minuta më parë u ndanë në një barazim 1-1, më poshtë keni edhe notat e kësaj ndeshje:

Anglia (4-3-3): Hart 6; Walker 6,5, Cahill 6, Smalling 6,5, Rose 6; Alli 6,5, Dier 7, Lallana 6; Rooney 6,5 (Wilshere 6), Kane 5,5, Sterling 5,5.

Rusia (4-2-3-1): Akinfeev 6; Smolnikov 6, Ignashevich 6, Berezutski 7, Schennikov 6; Neustadter 5,5 (35' st Glushakov 6), Golovin 5,5 (32' st Shirokov 6); Smolov 6 (40' st Mamaev sv), Shatov 5, Kokorin 5; Dyzuba 6.
Shtuar më 11/06/2016, ora 23:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori