E FUNDIT/ Përplasjet me KED, Meta dekreton Marsida Xhaferllarin për në Kushtetuese
Nuk do ta besoni kush e ka komentuar lëvizjen e Bonuccit tek Milan
Lëvizja e Leonardo Bonuccit tek Milan është padyshim goditja më e madhe e deri tanishme. Askush nuk mund ta imagjinonte se ai do të shitej dhe pikërisht, tek Milan.

Ky venrim ka mërzitur jo vetëm tifozët e Juventusit por edhe motrën e Chiellinit e cila ka thënë: "Paratë gjithmonë fitojnë". Shkurt dhe qartë motra e Gjiorgio Chiellinit e ka cilësuar lëvizjen e Bonnuccit si një lëvizje materialiste, përcjell Albeu.com.

Mendohet se arsyeja pse Bononucci është bindur për një aklim në Milan është kontrata 5-vjeçare që kuqezinjtë i ofruan. /albeu.com/
Shtuar më 14/07/2017, ora 15:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori