Nuk do ta besoni se për sa lojtarë është i interesuar Manchester United
Manchester United dhe Jose Murinho janë të fokusuar për ta forcuar ekipin me një gamë të gjërë lojtarësh. Por interesi i djajve nuk është i paktën.

Manchester United këtë mekato verë është i interesuar për 26 lojtarë, duke filluar me Alvaro Morata dhe duke përfunduar me Simone Scuffet nga Undineze.

Albeu.com u sjell listën e plotë të 26 lojtarëve të cilët janë kontaktuat nga Manchester United qoftë dhe një herë të vetme këtë merkato vere.

Morata, Fabinho, Malcol, Nemanja Matic, Gabriel Barbosa, Jonathan Tah, Eder Alvarez, Andrea Belotti, Emanuel Mammana, Harry Kane, Dele Alli, James Rodriguez, Alexandre Lacazette, Marco Reus, Gareth Bale, Hakan Calhanoglu, Radja Nainggolan, Leon Goretzka, Jamie Vardy, Raphael Varane, Ivan Perisic, Federico Bernardeschi, Nelson Semedo , Timo Horn, Simone Scuffe dhe Antoine Griezmann. /albeu.com/
Shtuar më 01/07/2017, ora 13:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori