Nuk do të përformojë Era Istrefi sot në hapjen e Kupës së Botës?
Pëlqej
Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi do të jetë zëri i këtij Botërori.

Pasditen e sotme pritet që të mbahet ceremonia e hapjes së Kampionatit Botëror në stadiumin Luzhniki në Moskë.

Ajo do të fillojë në orën 16:30 dhe gjithë shqiptarët po e presin me padurim me shpresën për të parë të ngjitet në skenën gjigande.

Mirëpo ndërkohë që të gjithë jemi në pritje të performancës së madhe nga këngëtarja shqiptare, një deklaratë e gazetarit të njohur sportiv Glenti Nallbani i ka zhgënjyer të gjithë.

Era nuk do të këndojë sot, por në finale sepse sot këndohet vetëm himni”, tha Nallbani. /albeu.com/


Shtuar më 14/06/2018, ora 10:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori