Nuk dorëzohet Burnley, barazon rezultatin përballë Chelsea (VIDEO)
Një ndeshje spektakolare po rezulton ajo mes Chelsea dhe Burnley. Pas avantazhit që në minutën e 8’ për Burnley, Chelsea reagoi frikshëm duke e përmbysur në 4 minuta.

Por kjo nuk e frikësuar aspak ekipin mik të cilët janë duke luftuar kokë më kokë me bluteë e londrës ku kanë gjetur edhe golin e baraimit në minutën e 24’ me Barnes. /albeu.com/

Shtuar më 22/04/2019, ora 21:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori