Nuk është Bayern Munich, ky është ekipi më në formë për momentin në Evropë
Skuadra e Bayern Munchen edhe këtë sezon po kalon në një formë të mrekullueshme.

Kampionët e Evropës dhe Gjermanisë po vazhdojnë të jenë dominues në Bundesligë.

Por, është një skuadër që është më në formë. Milan gëzon formë më të mirë në ligë këtë sezon.

Sipas statistikave, klubi italian fiton 2.5 pikë për ndeshje këtë sezon, kurse Bayern Munchen 2.1.

Me ndeshjet e treguara në 9 ndeshjet e para, duket se Milani i madh po rikthehet./
Shtuar më 30/11/2020, ora 22:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori