Nuk është parë ndonjëherë, arbitri shënon... gol (VIDEO)

Një video që po bëhet virale në rrjetet sociale, vjen nga Dagestani, një shtet federal i Rusisë, ku është pikërisht arbitrishënon golin.

Në një ndeshje të kategorive amatore, lojtari i ekipit Manas, godet penalltinë, dhe portieri ia del të grushtojë, por topi përplaset te koka e arbitrit, dhe ky i fundit e shtyn në rrjetë.

Goli në fakt arriti të ndihmojë ekipin e Manas, të barazojë në 4-4 ndaj Keyes DD.
Shtuar më 01/10/2018, ora 17:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori