Nuk frikesohemi nga askush, thote Adebayor
Pëlqej
Albeu.com
Sulmuesi i Arsenalit, Emmanuel Adebayor, mbetet i patrembur para ndeshjes me Manchester Untied, qё zhvillohet nesër nё Emirates, dhe ёshtё i bindur nё fuqinë dhe qёndrueshmёrinё e bashkёlojtarёve tё tij.“Nuk do tё doja ta kisha asnjë bashkёlojtar nga lista e futbollistёve tё United. Nёse luajmë futbollin tonё mendoj se kemi shanse tё mёdha pёr tё fituar tё shtunën”, ka deklaruar Adebayor.

Edhe bashkёlojtari i Adebayor, mbrojtësi francez William Gallas, mendon se ekipi duhet tё reagojё saktë dhe nё momentin e duhur, nёse dëshiron tё shënojё fitore përballё Manchesterit.

“Mendoj se asgjë nuk ёshtё e përfunduar. Kёto janë vetëm gjashtё pikё tё cilat do tё thonё shumё pak nё kёtё fazё tё hershme tё garës. Duhet tё besojnë nё vete dhe tё reagojmë saktё dhe nё kohё nё ndeshjen e ardhshme”, ka shtuar kapiteni i topçinjve, William Gallas.
Shtuar më 07/11/2008, ora 19:25
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori