E FUNDIT/ Shpërthim me tritol në një banesë në Kamëz
Nuk i besojnë syve, lojtarët e Liverpoolit nuk përmbajnë emocionet në dhomat e zhveshjes (VIDEO)
Liverpooli bëri të pa mundurën dje në mbrëmje teksa përmbysi rezultain 3-0 të ndeshjes së parë duke triumfuar 4-0 në Anfield Road.

Djemtë e Jurgen Klopp shkruan historinë duke besuar deri në fund te përmbysja.

Por pas triumfit historik edhe vetë futbllistët ende nuk e besonin se çfarë kishin arritur, pamjet e festimevedhomat e zhveshjes e tregojnë qartësisht, pavarësisht se të lumtur, dukshëm ishin të befasuar nga ajo që arritën në mbrëmjen e 7 majit dhe se tani mendojnë vetëm për finalen e Madridit. /albeu.com/
Shtuar më 08/05/2019, ora 17:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori