Nuk i beson syve, ky është autogoli më i çuditshëm këtë sezon në Bundesliga (VIDEO)

Kemi parë gola dhe autogola nga më të çuditshmit, por ajo që ka ndodhur në Bundesliga në ndeshjen midis skuadrës së Werder Bremenit dhe Shtutagartit.

Kanë qenë lojtarët e Stuttgartit ata të cilët kanë shënuar një nga golat më të çuditshëm në futboll.

Në një rivënie anësore për skuadrën e Shtutgartit, mbrojtësi Soza e kryen me shpejtësi duke e kthyer te portier i cili nuk e kishte mendjen.

Teksa e shikon me vones topin vrapon për ta kapur, por ai përfundon në rrjetë. Ai ka mundur ta prekë pak topin, por pa mundur ta largojë.
Shtuar më 01/10/2018, ora 16:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori