Nuk i mjaftoi që e eliminoi nga "Champions", Shakhtar tallet keq me Interin (FOTO LAJM)

Sikur të mos i mjaftonte fakti që e hoqi Interin nga "Champions League" dhe "Europa League", href="kerko.php?fraza=Shakhtar">Shakhtar Donetsk vjen me një tjetër goditje për zikaltërit.

Këtë herë me një postim në rrjetet sociale që ka mjaftuar për t'i irrituar edhe më tepër tifozët e klubit italian.

Pikërisht duke postuar momentin e fundit të takimit, atje ku Sanchez kërceu më shumë se të tjerët dhe ishte gati për të rrezikuar portën kundërshtare, në kërkim të golit të kualifikimit.

Por me vendosjen e keqe, Lukaku e hoqi këtë shans të artë duke e larguar topin me kokë si të ishte mbrojtësi i Shakhtarit.

"Romelu Lukaku na ka shpëtuar në minutën e 89", shkruhet nga href="kerko.php?fraza=Shakhtar">Shakhtar Donetsk, që gjen kohën për të kërkuar edhe një përkufizim mbi këtë rast, në mënyrë që njerëzit të shpalosin të gjitha sarkazmat e tyre.

href="kerko.php?fraza=twitter">twitter-tweet">

Romelu Lukaku save in the 89th minute of the href="href="kerko.php?fraza=https">https://href="kerko.php?fraza=twitter">twitter.com/hashtag/InterShakhtar?src=hash&ref_src=twsrc%5Etfw">#InterShakhtar match! ⚒⚒

Caption this. href="href="kerko.php?fraza=https">https://href="kerko.php?fraza=twitter">twitter.com/hashtag/UCL?src=hash&ref_src=twsrc%5Etfw">#UCL href="href="kerko.php?fraza=https">https://t.co/Kg8HX3KVzE">pic.href="kerko.php?fraza=twitter">twitter.com/Kg8HX3KVzE

— FC SHAKHTAR ENGLISH (@FCShakhtar_eng) href="href="kerko.php?fraza=https">https://href="kerko.php?fraza=twitter">twitter.com/FCShakhtar_eng/status/1337309897621311490?ref_src=twsrc%5Etfw">December 11, 2020

Shtuar më 11/12/2020, ora 17:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori