Nuk ishte penallti, e humb (VIDEO)
Pëlqej
Ka qënë me të vërtetë qesharake ajo çfarë ka ndodhur në një prej kampionateve të futbollit të botës arabe. Lojtari simulon në zonën e rreptësisë dhe arbitri i ndeshjes menjëherë e çon dorën nga pika e penalltisë duke favorizuar skuadrën e lojtarit që simuloi.

Por sulmuesi është i ndershëm. E humb kastile penalltinë në një mënyrë tepër qesharake për të treguar se penalltia nuk ekzistonte.

Gjesti është përshëndetur nga futbollistët e skuadrës tjetër por është dënuar me karton të verdhë nga arbitri. /albeu.com/
Shtuar më 15/04/2012, ora 10:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori