Futbollistët të fiksuar me vajzat shqiptare, ylli i Real Madrid i shkruan Taynës (FOTO LAJM)

Fama e Taynës tashmë i ka kaluar kufijtë shqiptar dhe reperja po njihet edhe në botë pasi shpeshherë kemi parë personazhe me famë botërore duke dëgjuar këngët e saj.

Një prej tyre është edhe futbollisti Vinicius Jr i cili duket se i pëlqen shumë reperja shqiptare. Muajin e kaluar Vinicious publikoi një video duke dëgjuar këngën e reperes, më pas filloi ta ndjekë në Instagram ndërsa tani i shkruan.

"Dua një shfaqje në Brazil", i shkruan futbollisti Taynës ndërsa ajo me përgjigjen e ka vënë në pozitë duke i thënë që ta organizojë.

"Organizoje pra", i përgjigjet Tayna.


Shtuar më 20/11/2019, ora 16:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori