Nuk ka fitues, përfundon në paqe derbi madrilen mes Realit dhe Atleticos (VIDEO)
Derbi madrilen mes Real Madridit dhe Atletico Madrid ka përfunduar në një barazim 0-0 në "Santiago Bernabeu".

Të dyja skuadrat patën rastet e tyre, por që nuk i finalizuan siç duhej.

Reali kishte një shans të artë me Bale që merr një top për pak sa nuk e dërgoi në rrjetë.

Ndërsa Atletico e kishte me Griezmannin që përpara Courtois nuk arrin të shënoj dot.

Pas këtij barazimi Reali renditet në vendin e 2 me 14 pikë, ndrësa Atletico në vendin e 4 me 12 pikë. /albeu.com/
Shtuar më 29/09/2018, ora 22:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori