Krimet e Rënda lënë në burg pa afat Klement Balilin
Nuk ka fitues, Reali dhe Atletico do të luajnë edhe 30 minuta për të fituar Superkupën
Pëlqej
Real Madridit dhe Atletico Madridit nuk i kanë mjaftuar 90 minuta për ta fituar finalen e Superkupës së Evropës.

pjesën e parë të parët ishin Atletico që shënuan gol me Diego Costan, kurse rezultatin e barazoi Benzema pak para se të përfundoj pjesë parë.

pjesën e dytë, ishte Real Madridi që kaloi në epërsi, ku nga penalltia shënoi Sergio Ramos.

Atletico nuk u dorëzua dhe dërgoi ndeshjen në shtesa, pasi Costa barazoi në minutën e 79'. /albeu.com/
Shtuar më 15/08/2018, ora 22:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori